O nas

PRODUKTY EKOLOGICZNE I TRADYCYJNE

Współpracujemy z kilkudziesięcioma rolnikami prowadzącymi gospodarstwa ekologiczne. Produkty, w których nazwie występuje "EKO" pochodzą wyłącznie od certyfikowanych dostawców, każdy z nich znajduje się na aktualnym certyfikacie danego producenta. Produkty świeże odbieramy od rolników w dzień lub przeddzień dostawy. Dzięki systemowi certyfikacji mamy pewność, że rolnik uprawia plony zgodnie z wymogami i że odbywają się u niego okresowe kontrole. Natomiast pośrednicy dokumentują ilości zakupów i sprzedaży produktów ekologicznych, co zapewnia ścisłą identyfikację źródła ich pochodzenia.  Wszystkie warzywa i owoce  pochodzą z gospodarstw ekologicznych. Ponieważ uprawy ekologiczne, z których korzystamy, nie są rozwinięte na skalę przemysłową, wyhodowanych warzyw jest tyle, by pokryć bieżące zapotrzebowanie. Czasem zdarza się, że czegoś zabraknie. Szczególnie na początku i pod koniec sezonu trudno określić konkretną wielkość produkcji, nawet z wyprzedzeniem kilkudniowym. Staramy się to robić jak najdokładniej, ale czasem czynniki zewnętrzne powodują że „szpinak wykwitnie” a  „rzodkiewka popęka” od nadmiaru opadów – dlatego prosimy o wyrozumiałość.

Oferujemy też produkty tradycyjne wysokiej jakości (nieekologiczne) od małych lokalnych producentów, takie jak domowa garmażerka, nabiał, pieczywo itp. (wszystkie te produkty nie posiadają w nazwie dopisku "EKO"). W każdym przypadku dokładnie poznajemy proces ich produkcji, producenta oraz składniki z których korzysta, co gwarantuje ich wysoką jakość.

WYSYŁKA I DOSTAWA

Zamówienia realizowane są w Warszawie i miejscowości do 10 km od granic Warszawy w godzinach od 17 do 23. Przy składaniu zamówienia można zawęzić godziny dostaw. Do innych miejscowości w Polsce paczki wysyłamy kurierem UPS. 

Zamówienia na terenie Warszawy dostarczamy w czwartki w godzinach 17.00-23.00, ewentualnie także w piątki w godz. 9.00-17.00. Zamówienia do innych miast dostarczane są kurierem UPS w piątki i zazwyczaj docierają w pierwszej połowie dnia. 

INFORMACJA O DOSTAWIE

Najpóźniej na dzień przed dostawą wysyłamy do klientów z Warszawy mail z informacją, o której nasz kierowca z paczką będzie u Państwa (z dokładnością +/- 2 godz).

Klienci z innych miast najpóźniej na dzień przed dostawą otrzymują mail o dniu dostawy.

PŁATNOŚĆ I DOWÓD ZAKUPU

Do każdego zamówienia warszawskiego dołączany jest paragon lub faktura i na jego podstawie można dokonać płatności - gotówką albo kartą płatniczą. Istnieje też możliwość opłacenia dostawy przelewem z góry. W momencie składania zamówienia proszę wybrać odpowiednią opcję. 
Paczki krajowe zawierają paragon lub fakturę w kartonie z dostawą.

REKLAMACJE

Jeżeli jakiś produkt wymaga reklamacji prosimy nas o tym powiadomić w miarę możliwości od razu po stwierdzeniu tego faktu, a najlepiej wysłać zdjęcie (jeżeli  cechę reklamowaną można sfotografować) i przesłać je mailem na biuro@ecomania.com.pl. Reklamacje rozpatrujemy indywidualnie.