SZANOWNI PAŃSTWO

Aktualnie zamówienia zbieramy do PONIEDZIAŁKU 25 LISTOPADA DO GODZ. 24.00. 

Paczki do klientów z Warszawy i najbliższych jej okolic (do 10 km od granicy miasta) dostarczamy w czwartek 28 listopada, paczki do klientów z pozostałych miast dostarczamy w piątek 29 listopada.

 

Nowości z Sycylii - ekologiczne pomarańcze Cara Cara, pomarańcze Tacle i Navelina, słodkie cytryny, grejpfruty, cytrony, granaty, klementynki.
Nowości od innych ekologicznych rolników - cytrony z Maroka, bergamotki, granaty francuskie, awokado Kado z Ugandy, pomidory cherry kolorowe,  szpinak, rozmaryn, jasne winogrona,  papaje itd. 

 

 

Jajka ZERÓWKI EKO 10 szt., gospodarstwo pana Jerzego
11,99 zł / szt
7 miodów i ich właściwości

7 miodów i ich właściwości

16-10-2019
Miód znamy wszyscy. Złoty, gęsty, słodki jest najstarszym, naturalnym lekiem. Wykorzystujemy go w okresie jesienno-zimowym jako broń do walki z wirusami i bakteriami, pozwala nam dbać o piękną skórę i włosy. Jakie właściwości ma dany miód?
Jak nie dać się jesiennej depresji?

Jak nie dać się jesiennej depresji?

16-10-2019
Coraz krótsze dni, mało światła, spadająca temperatura, wizja kolejnego urlopu dopiero za rok sprzyjają sezonowemu przygnębieniu. Wg specjalistów na SAD, czyli jesienny stan obniżonego nastroju cierpi co dziesiąty z nas, ale obserwacja otoczenia pokazuje, że problem ten dotyczy...
Imbir - niezwykły lek na zwykłe dolegliwości

Imbir - niezwykły lek na zwykłe dolegliwości

14-10-2019
IMBIR - stosuje się w preparatach wyszczuplająco-modelujących, bo pobudza krążenie i przyspiesza spalanie tłuszczu, walczy z cellulitem. Pomaga też w walce z codziennymi dolegliwościami i chorobami...
10 zalet dyni

10 zalet dyni

14-10-2019
Dynia to niekwestionowany superprodukt okresu jesiennego. Poza cennymi właściwościami odżywczymi warzywo to znakomicie się przechowuje i nadaje do wielu przetworów. Dlaczego warto jeść dynię?